Nevěra 381-390

< >

Vrátí se Pepa nečekaně domů a po obýváku zmateně pobíhá milenec jeho ženy. "Můžete mi říct, co tu děláte?!" - "Hledám nouzový východ!"

"Vždy sem taková nervózní, když odcestuješ..." praví manželka svému muži, obchodnímu cestujícímu. "Ale drahá, vždyť se vrátím dříve, než si myslíš..." - "Vždyť právě proto jsem nervózní."

Vlak pomalu odjíždí ze stanice. Chlápek u okýnka ještě volá na druhého, který stojí na nástupišti: "Díky za bezvadný víkend. A řekněte manželce, že je v posteli lepší, než jakákoliv jiná." Další pasažér ho osloví: "Promiňte, ale jak můžete někomu říct, že jeho manželka je v posteli lepší než ostatní?" - "No, je fakt, že to vlastně není pravda, ale pan Bradáč je docela fajn člověk, tak jsem ho chtěl nějak potěšit."

Manželka přijde domů a tam v kuchyni pije kávu cizí žena. Začne křičet na manžela. Muž jí povídá: "Nekřič na mne, ta paní přišla za tebou." Manželka odpoví: "Jo, ty kurevníku, za mnou? Vždyť ji vůbec neznám! Vymysli si něco lepšího!" Muž ji v klidu povídá: "Tak když ji neznáš, já vás tedy seznámím. Je to žena tvého milence..."

Jednou si takhle Karel všimnul, že u baru sedí totálně zpitý jeho soused David, tak k němu přijde a ptá se: "Hele, co se děje? Co tě trápí, že tady sám sedíš a chlastáš?" - "Ale, ženská. Co taky jiného." - "Tak povídej." - "Je to tvoje žena." - "Cože? Moje žena? Co je s ní?" - "No, kámo, mám pocit, že nám zahýbá."

Manžel povídá manželce: "Žádné dárky k Vánocům mi nekupuj. Stačí, když mě budeš milovat a budeš mi věrná." - "Pozdě," reaguje ona, "už jsem ti koupila kravatu..."

"Moje žena je mi věrná jako pes," chlubí se pan Kropáček. "Už třikrát mi utekla s jiným, a pokaždé se vrátila."

"Co je to za drzost?! Já vám říkám, že manželka čeká dítě a vy se ptáte od koho...?!" - "Promiňte, prosím! Velice se omlouvám! Já jsem myslel, že to víte..."

Manžel se vrátí ze služební cesty a v ložnici najde manželku s nějakým chlapem v tom nejlepším. Přestanou souložit a ona se obrátí k manželovi: "Uklidni se, miláčku, tento pán je taky ženatý a ví, jak se teď cítíš..."

Dva kamarádi v hospodě: "Ty vole, Franto, představ si, že budu otec!" - "No tak to je skvělé, ne? Proč se u toho tváříš tak sklesle?" - "Protože ještě nevím, jak to vysvětlím manželce..."

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >