Nevěra 401-410

< >

16.4. – Ještě nikdy jsem nepodvedla manžela!
18.4. – Nikdy bych nepodvedla manžela!
20.4. – Nikdy nepodvedu manžela!
24.4. – Už nikdy nepodvedu manžela!

Je statisticky dokázáno, že muži s knírem podvádějí mnohem častěji, než ženy s knírem...

"Doufám, drahá, že tví rodiče neví, co spolu každý víkend děláme..." - "Rodiče ne, ale manžel už asi začíná něco tušit..."

Věštkyně říká klientce: "Ups...! Váš starý vám zahýbá!" - "Klid babo..., máte ty karty obráceně..."

Paní Nováková přijde domů v novém kožichu. Pan Novák se ptá, kde na něj vzala. "Ale, vyhrála jsem ve Sportce." Druhý den přijede žena domů v novém autě a opět tvrdí, že vyhrála ve Sportce. Panu Novákovi to nedá, a tak manželku třetí den sleduje až na státní silnici E55. Když přijde manželka domů a jde se vykoupat, pan Novák sáhne do vody a říká: "Hele, Boženko, ta voda je dost horká, dej pozor, ať si neopaříš tiket!"

"Kdykoliv odjíždím autem z domu, nezapomene mi manželka připomenout: "Jeď opatrně!" - "Jo? Tak tohle mi ta tvoje říká pokaždé v posteli..."

Mladá žena píše zprávu svému manželovi, toho času dlouhodobě pracovně v zahraničí: "Soused za mnou pořád dolézal, nedal pokoj a teď s ním mám dítě. Ale neboj se, nechala jsem ho napsat na tebe."

Volá paní Kropáčková na sousedku: "Nováková, proč má váš manžel na hlavě ty parohy?" - "Ále, jak vám to mám vysvětlit... Vždycky, když mě nachytá s vaším starým, tak je z toho jelen!"

U Kropáčků se strhla manželská hádka: "Přiznáváš tedy, že máš milenku?!" - "Tak napůl..." - "Jak tomu mám rozumět?" - "Chodí k ní ještě jeden..."

"Ten můj starý jen kašle a chrápe!" stěžuje si smutně sousedka. "Tak ho pošlete k doktorovi!" - "Tady doktor nepomůže, on chrápe s jinou a kašle na mě."

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >