Nevěra 421-430

< >

Potká Monika kamarádku a debatují o životě. Monika vykládá: "Vymyslela jsem novou fintu na muže. Pozvu si chlapa domů, on přinese kytku, šampaňské a tak... Následuje perfektní večer a pak jdeme do ložnice. Ale tam mám tajné tlačítko, spojené se zvonkem na dveřích. Jakmile zalehneme, zmáčknu ho. Ozve se zvonek a já vylekaně zakřičím: "Manžel se vrátil!" Nato chlápek popadne svoje šaty a uteče oknem... Pak se spokojeně do rána vyspím." - "To je super, i já něco takového zkusím!" potěšila se nápadu kamarádka. Po půlroce se opět potkají a kamarádka říká: "Udělal jsem to tak, jako ty. Jakmile jsme zalehli, zmáčkla jsem knoflík, ozval se zvonek a já jsem zakřičela: "Manžel se vrátil!" Jenže ten debil dostal z leknutí mozkovou mrtvici a úplně ho paralyzovalo. Leží už půl roku v nemocnici a až včera poprvé promluvil. "Proboha! A co řekl?" - "Vždyť já jsem tvůj manžel, ty děvko!"

Přítel mé ženy je i můj přítel, protože kdo oře pole mé, šetří můj pluh pro jiná pole.

"Nikdy nezapomenu na ten ples, na kterém jsem se potkal se svou ženou." - "To bylo jistě velmi romantické...!" - "Kdepak! Vždyť já jsem si myslel, že je doma u dětí!"

"Chodíme spolu dva roky a ty mi teprve teď řekneš, že jsi ženatý?!" - "Copak si člověk vždy vzpomene na každou maličkost?!"

Manžel se přiznává ženě: "Víš, drahá, na jedné služební cestě se mi stala taková zvláštní věc..." - "Zkrať to!!" - "Dceři budou tři roky..."

Franta si stěžuje kamarádovi: "Představ si, včera jsem načapal manželku v posteli s úplně cizím chlapem!" - "Fakt? A kde je ten, na kterého už jsi byl zvyklý?"

Franta si smutně stěžuje kamarádovi: "Moje žena mi dá maximálně jednou za měsíc!" - "No, to máš blbý," pokyvuje hlavou kamarád, a pak ho utěšuje: "ale já znám ve vesnici nejmíň dva chlapy, kterým nedá vůbec!"

"Drahá, už jsme nějaký čas spolu, můžeš mi prozradit, kolik chlapů jsi měla?" - "O.K. Osm!" - "Cože? Takže já jsem devátý?!?" - "Ehm..., ne..., ty jsi byl druhý..."

Manžel: "Víš, co bych si přál k Vánocům? Abys mi příští rok konečně byla věrná..." Ona: "Hm, tak to máš blbý. Já už jsem ti koupila košili!"

Můj ex mě chtěl ztrapnit před svými kamarády. Řekl o mě, že jsem špatná v posteli. No, měli jste vidět ten jeho výraz, když s ním ani jeden nesouhlasil!

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >