Dědeček a babička 261-270

< >

Jde dědeček po ulici a najednou ho osloví vyzývavě postávající prostitutka: "Tak co, dáme si pár čísel?" Děda jí podá 500 korun a prostitutka se diví: "Ale, vždyť nic nebylo..." A dědeček: "Za důvěru, děvče, za důvěru..."

Přijde děda do obchodu a říká: "Prosil bych 2 kila pomerančů." Prodavačka je zváží a ptá se: "Chcete je dát do tašky?" A děda: "Ne, ty krávo, budu si je až domů kutálet!!!"

Dědeček se ptá: "Proč ten náš vnouček dnes tak pláče?" Babka: "Ále, lezou mu zoubky..." - "Jó, to znám, to je bolest." Babka: "Prosím tě, jak si to můžeš po tolika letech pamatovat?" - "Pamatuji, vloni na Vánoce jsem spolknul zubní protézu..."

Dva dědkové sedí v parku na lavičce a jeden se ptá druhého: "Jak se máš?" Druhý na to: "Cítím se jako novorozenec. Vlasy nemám, zuby nemám a mám pocit, že jsem se právě posral..."

Chlapeček píše dědovi, ať mu pošle 100 korun. Za týden dostane dopis a v něm je napsáno: "Zdravím tě a posílám, co jsi chtěl. A pamatuj si, že 10 korun se píše jen s jednou nulou."

Na vesnici zavádějí elektrický proud. Elektrikář se ptá babky: "Chcete vysoké nebo nízké napětí?" - "Raději vysoké, aby děti nedosáhly!"

Ptá se vnouček dědy: "Dědo, jaký je rozdíl mezi vírou a přesvědčením?" - "No, když jsem byl malý jako ty, věřil jsem, že ho mám jenom na čůrání. Teď už jsem o tom přesvědčený!"

Babka jde spát. Děda přijde za ní a babka mu říká: "Hafni!" Děda si sedne a začne štěkat. Babka zase: "Hafni!" Děda si zase sedne a začne štěkat. Babka si nasadí protézu a zakřičí: "Zhasni, debile!"

Lékař říká staré babce: "Nebojte se, babi, mám pro vás jeden nový zázračný švýcarský preparát. Po jeho užívání omládnete o dvacet let!" - "Joj, pane doktore, jen abych pak nepřišla o důchod!"

Povídá vnučka babičce: "Babi, víš jakého já mám skvělého ženicha? Nepije, nekouří, nedroguje, no je perfektní." Babka na to: "Fakt? To si neber, to je jakési choré!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >