Dědeček a babička 311-320

< >

Dva důchodci se procházejí v parku. Potkají pěknou mladou dívku a jeden povídá: "Teď bych si přál, aby mi bylo dvacet let." - "Blázne, kvůli čtvrt hodině zábavy bys chtěl dalších čtyřicet let pracovat?"

Na konci mše se kněz ptá: "Kolik z vás odpustilo svým nepřátelům?" Ruku zvednou všichni, až na jednu starou paní. "Paní Nováková, vy svým nepřátelům neodpustíte?" - "Já žádné nemám." - "To je velice neobvyklé, paní Nováková. Kolik vám je?" - "Osmadevadesát," odpoví stará paní. "Paní Nováková, mohla byste jít sem dopředu a povědět nám, jak někdo může žít devadesát osm let a nemít na světě nepřítele?" Stará paní se s námahou zvedne, přicupitá ke knězi, otočí se ke shromáždění a praví: "Já všechny ty svině přežila..."

Moudrost přichází s věkem. Ale pak odchází...

Paní v důchodovém věku doma vyčítá manželovi, že už ji úplně ignoruje jako ženu: "Dřív jsi mě pořád držel za ruku..." Manžel ji tedy chytne za ruku. "Kdys mi dal naposled pusu?" Manžel ji něžně políbí a přitom pořádně obejme. V ženě se probudí vzpomínky: "Pamatuješ, jak jsi mě vždy jemně kousal do krku a ramen?" Manžel ji pustí a odchází. Ona se naštvaně ptá: "Kam jdeš?" - "Pro žuby..."

Dědula se rozhodl, že si na stará kolena zašuká se dvěmi prostitutkami najednou. Vydá se večer ven a sbalí první dvě, na které narazí. Zajdou někam do hotelu a zatímco se děda svlíká, jedna prostitutka si skočí na záchod. Ta druhá si všimne, že děda má na penisu vytetováno AIDS. Rychle se sbalí a uteče. Další den se potká s tou druhou kolegyní a ta se jí ptá: "Kam jsi včera tak rychle zmizela?" - "Copak ty sis nevšimla, že na něm má vytetováno AIDS?" - "No, dalo to sice práci, ale nakonec se ukázalo, že je to ADIDAS."

Víte, jak se říká těm lidem, co nejedí maso? - No přece důchodci.

Povídá babička při oslavě svých 100 narozenin lékaři: "Pane doktore, tak jsem si na vás zvykla. Kdo mě bude ošetřovat až umřete?"

Víte, jak poznáte, že jste opravdu staří? - Když budete v učebnicích dějepisu nacházet věci, které si pamatujete z novin.

"To je divné," povídá dědeček, "přece nemůže být dvacet osm hodin!" - "To víš, že ne, dědku blbej," odpovídá mu babka, "vždyť se díváš na teploměr!"

Dvě staré sousedky nad hrobem: "Upřímně s tebou soucítím, Božko, ten tvůj ještě nemusel umřít tak brzo..." - "Věru nemusel, léků měl ještě aspoň na týden...!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >