Dědeček a babička 391-400

< >

Přijde starší paní do sexshopu a ptá se: "A máte pásy cudnosti i pro chlapy?" - "Snad byste ve vašem věku nežárlila, babi?" - "To ne, ale neškodilo by, kdyby se tomu mému dědkovi nesedělo tak pohodlně v hospodě u piva..."

Jediný domov důchodců, který přežije penzijní reformu, je Senát.

Dědek s babkou slaví 60. výročí – platinovou svatbu. Děda říká babce: "Srdíčko, podej polévku", "Miláčku, podej salátek", "Drahoušku, polož to sem"... Reportér z místních novin se ptá dědka: "To ji vždy tak pěkně oslovujete?" - "Abych vám řekl pravdu, nepamatuji si, jak se ta bába jmenuje..."

Děda se vrací vozem z města do vesnice. Za městem stopuje mladá žena a protože nic jiného nejede, stopne si dědka. Cesta vede hustým lesem. Když se už blížili ke konci, mladá žena si zhluboka oddechla. "A co že jste si tak vydechla, mladá paní?" ptá se děda. "Ale, já se bála, že mě v tom lese znásilníte..." - "Pŕŕŕŕ, koníčci!" praští se děda do čela. "Ta skleróza! Málem bych býval zapomněl!"

Jde po ulici Vietnamec, potká babku a pozdraví ji: "Hongai miho!" Babka odpoví: "Hongaj si ho sám, ty hovado šikmooký!"

Vypráví si dvě babičky: "Můj vnuk se mě jednou zeptal, co je starší. Jestli Praha nebo já." - "To nic není." Odpovídá druhá. "Po mně chtěl vnuk vědět, jestli ještě pamatuji dinosaury..."

Dvě babky se chlubí, jak už mají velké vnuky: "Můj starší vnouček mi už sahá po prsa, ale když sundám podprsenku, tak i ten mladší..."

"Chůze je zdravá, mladá paní." - "Já vím, naše babička se v šedesáti rozhodla, že každý den ujde aspoň pět kilometrů." – A kolik jí je teď?" - "No, teď by jí bylo 82, ale ještě se nevrátila..."

Baví se tři starší pánové. První: "Chlapi, já mám takovou artrózu, že stěží vyjdu do prvního patra." Druhý: "Já mám zase takovou cirhózu, až mi játra zvoní." Třetí: "Já když přijdu večer k ženě do postele a začnu ji hladit, ona se mě ptá: "To chceš ještě pošesté?" ... takovou já vám mám sklerózu!"

Česká televize zjistila, že v jedné podtatranské vesničce na Slovensku se dožívají muži rekordně vysokého věku. Televizní štáb vejde do prvního domu a tam spokojeně sedí dědeček. "Dědo, prosím vás, jak to, že jste se dožil tak vysokého věku?" - "Jój, celý život jsem měl ráno mléko, oběd mléko, večer mléko. Nikdy jsem nekouřil, nepil a měl jsem jen jednu ženu..." - "A kolik je vám let?" - "106," odpoví hrdě dědeček. Štáb se přesune sousedního domu, kde položí stejnou otázku jinému stařečkovi. "To je snadné, chlapci moji! Ráno, oběd, večeře – zelenina, nepil jsem, nekouřil a byl jsem věrný manželce!" - "Kolik je vám let?" - "112 mi je!" Další budova je hospoda. Vejdou dovnitř a za stolem dědeček, na stole půldecák borovičky, pivo, v ruce cigareta. Okamžitě ho zpovídají: "Dědo, jak jste se dožil tak vysokého věku?" - "To je jednoduché. Celý život jím slaninu, bůček, k tomu ráno borovičku, na oběd vodku, večer rum. Vykouřím 80 cigaret denně a v okolí jsem opíchal každou ženskou!" V štábu to zašumělo: "Hmm, neuvěřitelné! A kolik že vám je let?" - "Na jaře mi bude 36!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >