Dědeček a babička 271-280

< >

Přijde babka k zvěrolékaři a stěžuje si: "Pane doktore, musíte mi pomoct! Ten můj pes, když vidí motorkáře nebo cyklistu, hned po něm vystartuje a jen trhat a trhat! Musíte mu dát nějakou injekci!" - "Babi, ale vždyť to je normální, to dělá každý pes." - "No jo, ale když on mi je pak zahrabává na dvoře..."

Děda se ptá na poště: "Když tenhle dopis podám EXPRES, bude zítra v Ostravě?" - "Samozřejmě," odpoví pracovnice u přepážky. "To je ale pěkný bordel! Já mám adresu napsanou do Plzně..."

Na chirurgickou ambulanci přivezla sanita zraněného dědečka po autonehodě. Lékař se vyptává: "Jel jste moc rychle, že?" - "Ne, šel jsem moc pomalu..."

"Slyšela jsem, že váš děda běhá pravidelně maratón." - "Jo, stále." - "Každý den?" - "Samozřejmě, kromě soboty a neděle." - "A to ve svých pětašedesáti letech každý den uběhne celou maratónskou trať?" - "Jak se to vezme. On v pondělí vyběhne a v pátek večer se vrací!"

Moje babička byla velice tvrdá žena. Tři muže pochovala... Přičemž dva z nich jen dřímali.

Když dosáhnete jako já věku 65 let, stanou se tři věci. Nejprve vás začne opouštět paměť a na ty dvě další si teď nemůžu vzpomenout...

Ptají se chlapi v hospodě starého Vomáčky: "Tak co, dědo, jak jde život?" - "Utíká to, synci, utíká. Už to mám za pár..."

Děda v Americe se chlubí před vnuky a vzpomíná a staré, dobré časy: "Kdybyste věděli, jaký já jsem byl voják! Vzpomínám si, jednou ve Vietnamu, jsem ležel v zákopu a jelo na mě 44 tanků. Já jsem měl 22 granátů a 22 nábojů do protitankových pěstí. A tak jsem je jednoho po druhém likvidoval a všech 44 jsem zničil. Najednou vylítnul zpoza kopce 45. tank! A já už neměl munici! Tak jsem vzal hasák, vyskočil z úkrytu a než tank dojel k zákopu, tak jsem ho rozebral!"

"No, dědo, jak dopadlo rande?" ptají se vnučky. Dědeček povídá: "Ále... Já jsem se usmál, ona se usmála a potom jsme si dvě hodiny v trávě hledali zuby..."

Přijde babka ke gynekologovi a povídá: "Pane doktore, mám nějaký hnědý výtok." Doktor jí prohlídne a říká: "To je rez, babi, to je rez!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >