Dědeček a babička 421-430

< >

O vánočních svátcích: "Babi, co dostal dědeček pod stromeček?" - "Infarkt."

Přijde děda domů a říká: "Babko! Mam nový způsob mrdání!" - "Fakt? A jaký?" - "No, já se postavím ke stěně, ty se rozeběhneš, skočíš na mě a já ho do tebe vrazím." Babka cela natěšená, že to bude něco nového, se svlíkne, rozeběhne se proti nahatému dědkovi, ten jí ale na poslední chvíli uhne a ona se rozplácne o zeď. Šťastný děda říká: "To jsem s tebou, babko, vymrdal, co?"

Dvě maminky si povídají na lavičce u pískoviště o tom, co je největší bolest. Poslouchá je děda a praví: "Nejvíc bolí, když lezou zuby." - "A vy si to, dědo, pamatujete?" - "Včera jsem je snědl s polévkou a dneska ráno vylezly."

Ve vagónu se ptá dědeček vedle sedící mladé maminky: "Proč to děťátko tolik pláče?" - "Lezou mu zoubky." - "To znám, to znám, to moc bolí." - "Jak si to ve vašem věku můžete pamatovat?" - "Víš, děvče, já jsem je loni o Vánocích spolknul."

"Co myslíte, dědečku, co bylo dřív - vajíčko nebo slepice?" - "Vajíčko. To jsem měl k snídani, slepice byla až na oběd."

Děda Kropáček se dožil sta let a do jeho chatrného příbytku se nahrnuly hordy novinářů a vyptávají se ho, jak to udělal, že se dožil takového věku. "No jak," povídá stařec, "nepil jsem, nekouřil, za ženskýma jsem neběhal..." - "To je zajímavé," diví se jeden redaktor, "můj děda dodržoval to samé a zemřel v necelých sedmdesáti." Stařeček se usměje a vysvětluje: "Samozřejmě, ne každý tak blbý život vydrží!"

Sousedka na pláži se ptá babičky: "Váš manžel je potápěč? Vidím, že už druhý den loví u mola mušle." - "Houby mušle. Předváděl se před mladými holkami, skočil z mola šipku do vody a vypadla mu zubní protéza!"

Nové heslo důchodců: "Prostatáři všech zemí, spojte se!"

Potkají se dva dědkové sklerotici na ulici a ten jeden říká: "Promiň, ale zapomněl jsem tvoje jméno." - "Dobře, zjistím – do kdy to potřebuješ vědět?"

"Dědo, ty nejdeš na sraz partyzánů?" - "Ne, co bych tam dělal, vždyť já už ty mladé ani neznám!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >