Dědeček a babička 281-290

< >

Vnučka se ptá dedka: "Dědečku, jak zjistím, že jsem opilá?" Děda se podívá z okna a říká: "Když uvidíš třeba tamty dvě popelnice jako čtyři." - "Dědo?" - "No co je zase?" - "Je tam jen jedna!"

Jde starý pán přes park a vidí partu mladých lidí úplně opilých na šrot... Přijde k nim a říká: "Za mých mladých časů jsme si užívali jinak. Jeli jsme do Paříže, sedli jsme si do nejluxusnější restaurace, pili jsme a jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, dorůžova jsme se vyspali, a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního..." Za měsíc jde starý pán zase tím samým parkem a vidí jak jsou mladíci úplně zbití, tak se jich hned ptá, co se stalo. "Jeli jsme do Paříže, jak jste nám poradil. Šli jsme do nejluxusnější restaurace, pili jsme a jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka. Vtom však přišla ochranka a strašně nás zmlátila. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, dorůžova jsme se vyspali, a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního. Vtom přišla security a strašně nás zmlátila..." Starý pán nechápavě kroutí hlavou a ptá se: "A s kým jste tam jeli?" - "No, s Čedokem..." - "Aha, tak to já jsem tam byl s Wehrmachtem...!"

Přijde babička domů od lékaře a říká dědovi: "Ten nový doktor je senzační, hned poznal, že jsem Sokolka!" - "Jak to? Ty jsi mu tam snad cvičila?" - "To zrovna ne, ale když jsem se svlékla, řekl: No nazdar!"

Děda si na lavičce v parku stěžuje jinému důchodci: "Představ si, co mi dnes řekl doktor: že to zvonění v uších je v mém věku už zbytečné léčit... Že to mám brát jako takové moje ´poslední zvonění´."

Slečna Žofka, organistka v kostole, je osemdesiatnička. Nikdy nebola vydatá, no každý ju ma rád pre jej milotu a dobrotu. Jedno popoludnie ju navštívil farár. Pozvala ho do obývačky, v ktorej stal organ (pro neznalé slovenštiny – jsou to varhany). Slečna Žofka šla pripraviť čaj. Farár sa posadil oproti organu a hneď si všimol sklenenú misku s vodou položenú na ňom. Plával v nej totiž kondóm. Vtom sa vrátila slečna Žofka s čajom a koláčikmi. Farár sa najprv snažil neprejaviť, že si všimol kuriózny obsah nádoby, ale napokon predsa len neodolal... "Slečna Žofka, som zvedavý čo mi poviete o tamtom...," a ukázal na nádobu. Ona na to: "Ach áno, nie je to úžasné? Pred pár mesiacmi som šla cez park a na tráve som našla ten malý milý balíček. Pokyny na ňom uvádzali, že obsah balíčka treba umiestniť na organ, udržiavať vlhký a že ochraňuje pred prenosnými ochoreniami... A viete, že som celú zimu nedostala chrípku?"

"Sranda musí být!" řekla babka a koupila si tanga.

Jednoho si manželé důchodci řeknou, že se budou opět jednou milovat, a tak dá babka dědovi do jídla viagru. Před aktem jde dědeček na malou potřebu, a když se vrátí, tak je počůraný. Babka se ho ptá: "Jak to, že jsi pomočený?!?" A děda odpovídá: "No co, přijdu na záchod, vytáhnu ho z kalhot, koukám - ten není můj, tak jsem ho dal zpátky."

Inovované přísloví: Co se zamlada naučíš, ve stáří ti doktor zakáže...

Jde jeden děda kolem řeky a najednou vidí zelenou žábu, která říká: "Hej, ty, pojď sem." Děda tedy přijde blíž a žába na něj: "Zvedni mě!" Tak děda ji sebere a žába mu povídá: "Když mě políbíš, proměním se v krásnou mladou ženu a udělám, cokoliv budeš chtít." Děda šoupne žábu do kapsy a jde pryč. Žába se v kapse vrtí a povídá: "Hej, vyndej mě z té kapsy!" Tak děda ji vyndá z kapsy a žába: "Říkala jsem, že když mě políbíš, proměním se v krásnou mladou ženu a udělám, cokoliv budeš chtít." Děda povídá: "Víš, ve svém věku si radši nechám mluvící žábu."

Babka šla k doktorovi, protože ji už delší dobu trápila tvrdá stolice. Lékař jí předepsal čípky. Šla do lékárny, koupila čípky, došla domů, ale – nastal problém! Babka byla obézní a rukou si nedosáhla do zadku. Proto požádala o pomoc vnoučka. "Tak babi, bombarďáky dolů, ohněte se, já vám ho tam dám..." Babka se ohnula a vnuk se ptá: "Babi, a do které dírky vám to mám dát, do horní nebo do dolní?" - "Do horní, synku!" - "Vždyť proto, do ty dolní by i cukrová řepa byla málo...!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >