Dědeček a babička 361-370

< >

Reportér se ptá 105-letého dědka: "Jak jste se dožil tak vysokého věku?" - "Důležité je neumřít!"

Babička nastoupí do přeplněného autobusu. Všechna místa k sezení jsou obsazena, sedí většinou chlapi. Babička chvíli stojí, kouká kolem sebe a pak se nahlas zeptá: "To tu není žádný gentleman?" Z autobusu se ozve mužský hlas: "Gentlemanů je dost, ale místo není, teta..."

Mladý řidič zastaví auto a ptá se kolemjdoucího: "Dědo, nevíte kudy se jede na Hradec?" Kolemjdoucí: "A podle čeho soudíte že jsem děda?" - "Jen jsem si tak tipnul!" - "Tak si tipni, kudy se jede na Hradec!!!"

Vnuk se ptá: "Dědečku, byl jsi za války partyzánem?" - "Nein!"

Starý, leč dobře vypadající pán povídá svému vnukovi na vysoké škole: "Jen se na mě podívej! Nekouřím, nepiju, neběhám za ženskými a zítra budu slavit osmdesátku!" - "Jo? A jak?"

Zavolala babka opraváře televizí a stěžuje si mu: "Oprav mi to synku. Včera, zrovna když jsem si trošku šťourala sirkou v uchu, mi vypadl zvuk..." - "Víte, co babi?" navrhl jí opravář, "Pošťourejte se trošku i v oku a vypadne vám i obraz!"

Jde babka do kostela, ale vzpomene si, že zapomněla vypnout sporák a tak se alespoň pomodlí: "Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mou dvouplotničku a přepni ji ze šestky aspoň na jedničku..."

Shrbený děda tlačí invalidní vozík, na kterém sedí stará babka. Soucítící kolemjdoucí ho zastaví a ptá se: "Dlouho takhle vozíte svoji manželku?" Dědeček třaslavým hlasem odpoví: "Ne, jen od rána do oběda. Po obědě zase vozí ona mě."

Besedují dva stařečkové, dlouholetí kamarádi: "Víš, Pepíčku, my se kamarádíme celý život, vyrostli jsme na jednom dvoře, na vojně jsme spolu byli, ve stejné fabrice jsme pracovali... Ale jednu věc jsme spolu ještě nevyzkoušeli..." - "Neříkej," podiví se druhý děda, "a jakou?" - "Nóó..., teď je taková móda, mladí tomu říkají homosexualismus..." - "Máš pravdu, měli bychom to vyzkoušet! Za chvíli umřeme a nebudeme vědět, o co šlo." - "Věru ano! Vyzkoušejme!" Zašli do kůlny, tam to jeden druhému zasunul do zadnice a ptá se: "Tak, co na to říkáš?" - "Nó, řeknu ti, podle mého názoru, naše skutečné přátelství teprve teď-teď začíná...!"

Děda se hádá s babkou: "Ať se poseru, jestli to není pravda!" Vzápětí se chytí za prdel a křičí: "Ne, ne! Ať se raději propadnu!"

< 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, >