Kameňáky, černý humor 1201-1210

< >

V hospodě sedí chlapík a po tvářích mu tečou slzy. Přijde k němu přítel a ptá se, co se mu stalo. "Doktor mi dnes řekl, že tyhle prášky budu muset brát až do konce života!" Přítel se ho snaží upokojit, že spousta lidí už musí brát prášky dennodenně. "Já vím, jenomže on mi jich dal jenom sedm!"

Přijde chlap na paralympiádu a nikde ani noha.

"Vypadáš smutně, co tě trápí?" - "Ále soused mi chodí za ženou..." - "Já myslel, že jsi vdovec!" - "No právě, on je nekrofil!"

Hodně ošklivá svobodná matka přišla na matriku, aby zapsala narození dítěte. Matrikář se ptá: "A kdo je otcem dítěte?" Žena pokrčí rameny a zkroušeně říká: "Nevím..." Matrikář se snaží zachránit situaci a píše: "Neznámý hrdina!"

Mladík osloví pana Kropáčka: "Pane Kropáčku, mohl bych zatím chodit s vaší dcerou, než najdu něco lepšího?"

Ošklivá dívka se ptá bezdomovce: "Nudíš se?" - "Tolik zase ne!"

Moje žena ráda dělá dobré skutky. Třeba včera večer zahlédla bezdomovce a zahrála si s ním hru "Člověče, nezlob se". A nechala ho vyhrát, aby si užil ten pocit, že je v domečku...

"Pane Kropáčku, ta vaše skleróza je rok od roku horší!" říká doktor pacientovi. - "Jak to?" - "Už jste zase zapomněl, že jste zemřel při porodu!"

Potká okurka chleba s máslem a konstatuje: "Už zase namazanej?"

Jde chlápek po ulici a táhne za sebou mrtvého koně. Potká ho jiný maník a ptá se: "Hele vole, nač táhneš toho tuhýho koně?" A on odpoví: "Když mi s ním pomůžeš, tak ti to povím." Tak ho čapnou oba a jdou dál. Takhle potkají asi pět lidí a všichni se k nim přidají a táhnou toho koně spolu. Když ho dotáhnou k baráku, kde majitel koně bydlí, zase se ptají a on jim řekne, ať mu ho pomůžou vynést do desátého patra, kde má byt. Tak jo, vynesou toho koně nahoru a zase chtějí vědět, proč takové práce s mrtvým koněm a on na to, ať mu helfnou položit toho koně do vany. Tak naloží koně do vany a zase jsou zvědaví, proč to všechno. A ten chlápek konečně povídá: "To máte tak, já mám bráchu a ten přijde večer z práce, no a vejde do koupelny, bude se chtít vykoupat a uvidí tam ve vaně toho koně, přiběhne za mnou a bude vyvádět, že ve vaně je mrtvý kůň. A já na to řeknu: No a?"

< 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, >