Lordi 181-190

< >

"Jean, podejte mi kýbl s vodou." Jean mu ho dá. Po chvíli zase: "Jean, podejte mi další kýbl s vodou." Takto se to opakuje čtyřikrát. Jean se ptá: "Na co tolik vody, Sire?" - "Hodil jsem svou tchýni do studny a pořád jí kouká hlava!"

"Dnes v noci jsem nasadil parohy sedmi gentlemanům," chlubí se v klubu lord Forsythe." - "Jak jste to všechno za jednu noc stihl?" zajímá se lord Patrick. "Vyspal jsem se se svou ženou!"

Lord Charles a lord Barnaby stojí na mostě přes Temži a pozorují topícího se člověka, který křičí: "Pomóóóc! Zachraňte mě! Neumím plavat! Neumím plavat!!" - "Pane," ptá se lord Charles lorda Barnabyho, "vy umíte plavat?" - "Neumím." - "Já taky ne. Ale my to nevyřváváme na celý Londýn, že?!"

Lord Brown a Lord Shell jsou na lovu v Africe. Právě odpočívají ve stanu, když se z nevelké vzdálenosti ozve řev lva, Lord Brown popadne kulovnici a říká: "Lorde, Shelli, vsaďte se o 50 liber, že ho do deseti minut dostanu!" Vsadili se. O deset minut později se rozhrne závěs u stanu, vstoupí statný lev s puškou a ptá se lorda Shella: "Znal jste lorda Browna? Tak tu sázku prohrál!"

Lady Thomasové právě telefonuje anonym: "Včera jsem viděla na pláži vašeho manžela s pěknou dvacetiletou blondýnkou." - "Opravdu?" povídá potěšeně lady Thomasová. "To jste mi ale polichotila. Mně je už skoro padesát, ale prý vypadám velmi mladě. Nicméně jste se spletla, na té pláži jsme s lordem nebyli včera, ale loni v červnu."

Lord se prochází po své zahradě a najednou vidí v písku na pěšině napsáno vodou: "Lord je vůl a impotent!" Okamžitě volá Scotland Yard a nechá vyšetřovat, kdo je pachatelem tohoto činu. Inspektor mu druhý den hlásí: "Nebyla to voda, byla to moč vašeho zahradníka; a rukopis je vaší manželky!"

Lord povídá: "Drahá Lady. Máme sice už oddělené ložnice, ale od té doby, co se vaším koníčkem stalo vaření, vážně uvažuji i o oddělených kuchyních.

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >