Lordi 91-100

< >

Lord Runciman si vyrazil na ryby do norských fjordů. Nedařilo se mu, ale poslední den před návratem do Anglie přece jen chytil malého lososa. Doma ho ukázal svému komorníkovi se slovy: "Jean, tento losos mě přišel na dva tisíce liber!" Komorník ho uklidňuje: "To jste měl štěstí, Sire, že jste jich nechytil více..."

K lordovi Hamiltonovi přijela na prázdniny nejmilovanější vnučka Scarlette. Jak se tak procházejí po parku, vnučka se ptá: "Sire, pamatujete si na lady, s kterou jste se poprvé líbal?" "Hmm...," zamyslí se lord a po chvíli odpoví: "Drahá Scarlette, to bude těžké, protože já si nepamatuji ani tu poslední..."

Na jednom plese je středem pozornosti postarší lord v důstojnické uniformě, ověšené řadami metálů. Povídají si o něm lord Hamilton s lordem Patrickem: "To bych rád věděl, kde k tolika vyznamenáním přišel, když v životě nebyl na žádné frontě?" - "No, on je vždycky tam, kde se rozdávají, a ne, kde se dobývají."

"Jean, dnes půjdeme na lov kačen." - "Dovoluji si vás upozornit, sire, že ještě není lovná sezóna." - "To nevadí Jean, topná sezóna také ještě není a včera jsem se docela úspěšně topil v jezeře za domem!"

"Lorde, rozhodla jsem se, že budu mít dítě," povídá lady. "V pořádku, a co pro to mám udělat já?" ptá se lord. "Děkuji, nic, Jean už všechno zařídil."

Lord povídá manželce: "Drahá, naše finanční situace není nejlepší... Kdybyste se naučila vařit, mohli bychom propustit kuchaře." - "A pokud Vy se naučíte souložit, Sire, můžeme vyhodit i řidiče."

Lady Jane se vrátí z projížďky na úplně zničeném koni. Lord se diví, jak je to možné, načež mu lady odpovídá: "Drahý lorde! Kdybyste strávil tři hodiny mezi mými stehny, taky by jste nevypadal lépe...!"

Jean doběhne k lordovi a rozrušeně povídá: "Pane, pane! Vaše žena se právě utopila v rybníku!" Lord na to: "Ale to je skvělé, Jeane! Právě jsem přemýšlel, co jí koupím na Vánoce...!"

"Jeane, přichystal jste auto na dnešní projížďku?" - "Zajisté, sire, přesně tak, jak jste si přál," odpoví sluha. "Tak ty brzdy a řízení zase opravte, lady si přeje, abychom jeli s ní..."

"Jeane, můžete mi prozradit, kdo mi vykouřil mé doutníky?!?" rozčiluje se lord na sluhu. "Nemohu, sire, protože byste mi je zase odečetl z mého platu..."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >