Lordi 41-50

< >

"Jean, běžte vypustit bazén, chci se učit plavat." - "Jistě, sire, ale bez vody to asi nepůjde." - "Jean, říkal jsem snad jasně: chci se učit plavat a ne topit...!"

Lord Dick kráčí prázdnou chodbou rodinného sídla svého přítele lorda Johna a potká jeho ženu. Ta mu vášnivě padne kolem krku a praví: "Lorde, miluji Vás. Pojďme do mé ložnice a tam chci být Vaše!" "Bohužel to není možné, dokonce hned ze tří důvodů," vymaní se chladně z jejího objetí oslovený. "Z jakých důvodů?" "Za prvé - jsem silně nábožensky založený člověk, za druhé - trpím chorobným strachem z pohlavních nemocí a za třetí - jdu právě z ložnice Vašeho manžela."

Lady Patricie si myje nohy. V tom vstoupí do koupelny sluha. Vidí sehnutou nahou lady, jeho tělo okamžitě zareaguje a tak Bolton neváhá a nasadí zezadu. "Ale Boltone!" - "Mám ho vyndat, Lady?" - "Ne, to proboha ne, ale ta drzost!"

"Jeane, pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane, další pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane, ještě jeden pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane?" "Ano, pane." "Zavolej hasiče. Tohle sami neuhasíme."

Svěřoval se důvěrně lord v pánském klubu: "Přátelé, mně trvá soulož v průměru pět hodin a 42 minut." "Mylorde, a jak to můžete vědět tak přesně?" "No, čtyřicet minut se připravuji, dvě minuty souložím a pět hodin jsem v bezvědomí."

Lord s Lady mají svatební noc. Lady už leží jen tak na posteli a v tom přichází lord z koupele a praví: "Lady, mám na Vás velkou prosbu, můžu si Vás prohlédnout?" "Ale jistě, vždyť jsme manželé." Lord bedlivě zkoumá tělo, a pak praví: "Lady, mohla by jste se laskavě obrátit na bok?" "Pro tebe, choti, udělám vše na světě." Lord dál bedlivě zkoumá tělo, a po chvilce zase praví: "Lady, mě to připadá trapné, ale mohla by jste se obrátit na druhý bok?" "Ráda to pro Vás, Lorde, udělám. Mohlo by mi Vaše Lordstvo říct, co vlastně hledá?" "Jistě Lady, přátelé z klubu říkali, že by zde měl být nějaký otvor."

Lord Henry odjíždí. Na nádraží si vzpomene, že doma zapomněl rukavice. Vrátí se, vejde do pokoje, otevře skříň a vidí tam nahého muže. Vezme rukavice a obrátí se k lady: "Drahá lady, již několikrát jsem vás upozorňoval, abyste si své věci dávala do své skříně."

Stařičký lord doprovázen sluhou se prochází parkem. "Boltone, budu čůrat." Sluha mu jej vyndá a jeho lordstvo se ptá: "Boltone, je venku?" "Ano, pane." "A čůrá?" "Ne, pane." "Tak ho schovej." Sluha mu ho schová a jdou dál. Po chvíli se lord ptá: "Boltone, je venku?" "Ne, pane." "Tak proč čůrá?"

Ptají se komorníka, zda mu nevadí, že mu lord chodí za ženou: "Nevadí, já mu také chodím za tou jeho, akorát mě štve, že já mu dělám malé lordy a on mně jen malé komorníky!"

"Sire, lady Sarah má v ložnici pánskou návštěvu." "A co tam dělají, Jean?" "Abych byl upřímný, Sire, tak jsou spolu ve velice choulostivé situaci, ale nemusíte mít strach, tomu gentlemanovi to moc nejde." "Tak to jste mě uklidnil, Jean, už jsem si myslel, že je mi lady nevěrná."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >