Lordi 151-160

< >

Lord ve svém klubu vykládá přátelům: "Jdu si takhle Londýnem a najednou jde proti mně černoch a nese notebook. Říkám si: ten vypadá jako můj! ... Ale to je blbost, můj je doma a leští mi boty..."

Starý lord vypravoval o svých zážitcích z Indie: "Vrhl jsem se na tygra a jednou ranou mečem z damašské ocele jsem mu odsekl ocas." - "A proč ne hlavu?" zeptala se jedna z posluchaček. "Protože to už udělal někdo přede mnou."

Jean se ptá: "Jak bylo na lovu, Sire?" - "Bylo to skvělé! Střelil jsem obrovskou kachnu, pak jsme ji opékali, ale ona nečekaně explodovala." - "Tušil jsem to, Sire, před chvíli hlásili ve zprávách podivnou havárii vojenského vrtulníku."

"Moje rodina," povídá povzneseně lord Oliver, "může vysledovat své předky až ke králům z Tary." - "Předpokládám, že byli také v arše Noemově?" - "Ale vůbec ne. Oni měli svoji vlastní loď."

Lord se v hotelu probere po těžké opici a vidí, že sluha žehlí jeho čerstvě vyprané šaty. Vzpomene si, že se večer pěkně zřídil, a povídá: "Představte si, Jean, že včera do mě vrazil nějaký cizí muž, celého mě polil a ještě mi pozvracel šaty. Strašné! Ale já mu okamžitě jednu vrazil..." - "Jen jednu, pane?" zdvihne obočí Jean. "Měl jste mu dát víc, pane, protože ten lotr vám ještě stačil nasrat do kalhot...!"

Lord William je na recepci u královny. Ale stal se mu malér. Přejedl se dopoledne čočky. No prostě – strašně prděl. A tak sedí večer u královské tabule, mučí se, ale už to prostě nemohl vydržet a pustil ducha. Dáma vedle něj se otočila a říká: "Bary, jdi pryč!" Lord William se taky otočí – a přímo za ním leží na zemi obrovský bernardýn. Bylo vyhráno! Jenže když si William ulevil asi potřetí, dáma se zase otočila a řekla: "Bary, jdi pryč, proboha! Vždyť tě ten pán posere!"

Lord křičí na sluhu: "Jean, mám potřebu se milovat!" - "Ale lady odešla do města, pane..." - "A co prsatá komorná Beatrix?" - "Ta je s polesným v zámečku." - "A Kuchařka Ingrid?" - "Ta je v nemocnici, opařila se vařící vodou." - "Jean, to je úplná samota...! Sundejte si kalhoty!"

Lady Jane se vrátí z projížďky na úplně uštvaném koni. Lord Percival nad tím žasne. "Nedivte se, lorde," vysvětluje lady, "kdybyste byl, jako on, tři hodiny mezi mými stehny, vypadal byste stejně."

Dva lordi: "Příteli, proč jste nebyl na pohřbu Johnovy druhé ženy?" - "Víte, abych vám řekl pravdu, styděl jsem se. On mě pozval už podruhé a já jeho ještě ani jednou..."

Nováček v anglickém námořnictvu, mladík ze staré šlechtické rodiny, přijde na nástup v lakovaných střevících. Důstojník na něj křičí: "Vy jste se zbláznil! Jak jste se to vystrojil? Ještě dobře, že jste si nedal na hlavu cylindr!" Nováček se diví: "Cylindr? V devět hodin dopoledne?"

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >