Lordi 111-120

< >

Lord: "Jean, zabijte tu otravnou mouchu, chci být sám!"

Lord přichytí manželku s milencem. Ve vzteku zavrčí: "Jamesi! Přines mi flintu, na místě je zastřelím!" - "Ale pane...! Jako zkušený lovec přece víte, že v čase páření je odstřel zakázaný...!"

To takhle stojí na jednom nádraží v Anglii vlak, v kupé sedí člověk a čte si noviny. Přistoupí jeden lord a z okýnka se loučí se svým přítelem: "Tedy, sire, musím říct, víkend byl nádherný, jídlo skvělé, tenisové kurty báječné..." Vlak se už rozjíždí a on ještě volá: "A vyřiďte milostivé paní, že skvěle šuká!" Tu se ten pán s novinami otočí a povídá: "Co jste mu to řekl?" - "No co by? Že víkend byl nádherný, jídlo skvělé, tenisové kurty báječné..." - "Ale o té milostivé paní...?" - "Aha... no, mezi námi, ona šuká hrozně, ale já mu chtěl udělat radost..."

"Sire, pojedete letos na dovolenou i s lady?" - "Asi ne, Jean, kdo by se v mém věku vláčel po horách s urnou...?"

Lord odjíždí na cesty. "Jeane, tady vám svěřuji klíč od pasu cudnosti paní hraběnky. Střežte jej jako oko v hlavě..." Ještě dříve, než kočár jeho Lordstva stačil vyjet z brány, ho doběhne udýchaný Jean: "Vaše Lordstvo, dal jste mi, zřejmě omylem, klíč od skříňky na šperky."

Lord se vrací z cest. Jako milé přivítání vidí ve sněhu na dvoře svého sídla žlutě vyčůraný nápis WELCOME HOME! "Jeane, děkuji za originální přivítání. Teď mě ale napadá, vy přece neumíte psát?" - "Paní hraběnka mi dala pár lekcí..."

Lord, dobrodruh a cestovatel, provádí návštěvu svým sídlem a v jídelně u krbu se zastaví u předložky z kůže ledního medvěda. "Toho jsem skolil u polárního kruhu," vysvětluje, "stáli jsme proti sobě na ledové kře a bylo jasné, že buď on nebo já." - "Ještě že to tak dopadlo!" zvolala jedna z návštěvnic. "Předložka z vaší kůže by nebyla ani zdaleka tak pěkná."

Na terase svého letního sídla sedí lord a lady. Najednou se zatáhne, blýskne se, silný blesk uhodí přímo do lady a sežehne ji na popel. Lord zazvoní na zvoneček, a když přijde sluha, stoicky praví: "Jean, buďte tak laskav, zameťte lady."

Povídají si v klubu dva lordi: "Poslyšte, lorde Hamiltone, prý jste si vzal nějakou dívku, která žila nemravně, abyste ji zachránil od zkázy. Jak se Vám daří?" - "Výborně. Představte si, dříve pila, kouřila, provozovala prostituci, a teď, ani ne po půl roce už přestala kouřit. No, není to krásné?"

"Jean, jaké je dnes počasí?" - "Je mlha, Sire, není vidět skoro ani na krok." - "Skvělé počasí, Jean, pojedete s lady na lov kachen." - "Ale Sire, to je hrozně nebezpečné! Nebude absolutně vidět, kam střílíme!" - "Ano, Jean, proto pochopím, když si lady spletete s kačenou."

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >