Sex a erotika 1251-1260

< >

Sedí dva trestanci v cele a nudí se. Jeden z nich se šťourá v nose a druhý mu říká: "Nešťourej se v nose! Přináší to neštěstí!" - "Dej mi pokoj!" říká ten první a vytahuje šušně dál. "Říkám ti, že to přináší neštěstí!" - "A jaké neštěstí?" - "Když se ty ve vězení šťouráš v nose, tak doma ti píchají ženu do zadku!" – Cože?? ... Á... chuj s ní!! Hlavně, aby se ona nešťourala v nose!"

Rok 1812, carské Rusko. Poručík Rževskij se prochází s Natašou Rostovovou po lese. Poručík mlčí a Nataša se pokouší o rozhovor: "Poručíku, podívejte, jak je tu krásně... Sluníčko svítí, ptáčci zpívají..." - "Ó... co se týče ptáků, tak to vám řeknu, že mému kamarádovi, kadetovi Obolenskému, se na ptáka posadí pět drozdů a tři vrabci..." - "Poručíku, fuj! Vy jste tak přímočarý..." - "Aha... co se přímočarosti týče, tak to když můj kamarád, kadet Obolenskij, jebe krávu, tak se jí rohy narovnávají..." - "Přestaňte, poručíku!" rozzlobí se křehká Nataša. "Copak máte v hlavě vakuum?" - "Nó... co se týče vakua..." pokračuje poručík, "tak to když můj kamarád, kadet Obolenskij, vytáhne rychle ptáka z té krávy, tak ta vcucne i stoh sena...!"

Přijde chlap do drogérie a chce po prodavačce jednu šprcku. Prodavačka mu taktně odpoví: "Pane! Neumíte to říct... ehm, ... slušněji?" Chlap se zamyslí, pak rozepne poklopec, vyloží svoje přirození na pult a říká: "Jeden pracovní oblek pro tohoto gentlemana, prosím!"

"Paní sousedko, která pozice při milování je vám nejpříjemnější?" - "Všechny, ale nejraději mám tu, u které si můžu i vyluxovat..."

"Sousede, kolikrát za měsíc, jen tak přibližně se milujete se svou ženou?" - "Tak to vím celkem přesně: čtyřikrát. To víte, co je doma, to se počítá."

Pokud je ženě nepříjemné pozorovat tě při masturbaci, co si pomyslíš?
a) měla by se mnou trávit víc času
b) možná je až příliš přecitlivělá
c) proč si sedla v té tramvaji zrovna ke mně?

Když si pustíte bukkake pozpátku, tak je to příběh o zaslepené holce, které kluci otevřou oči.
(Poznámka: bukkake je skupinová sexuální praktika, při níž několik mužů masturbuje a ejakuluje na tělo ženy, většinou na obličej a ústa, kde se semeno ponechá, zatímco další muži akt opakují.)

Ženy vstávají ráno se zíváním a muži s erekcí... To nemůže být náhoda!!!

Sedí chlap v tramvaji a onanuje. Po chvíli se otočí k ženě, sedící na sedadle za ním, a ptá se: "Promiňte, neměla byste kapesníček? Malému vylítla nudlička."

Příručka uvádí, že sexem spálíte stejné množství kalorií, jako když uběhnete 5 km. (No jo, ale kdo, sakra, za dvě minuty uběhne s erekcí 5 km?)

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >