Sex a erotika 1391-1400

< >

Koukat na porno v HD a v MHD je sakra rozdíl!

Co říkají ženy různých národností po milování:
Francie: "Pierre, ze všech mých přátel ji ten nejlepší."
Anglie: "Georgi, doufám, že už to nebudeme nikdy opakovat!"
Rusko: "Ivane, žiješ ještě?"
Čechy: "...a ten plat máš taky takovej malej a mizernej!"

Pohledná sekretářka odmítá nemravné návrhy svého šéfa: "Víte, já nikdy nesouložím s ženatými muži!" - "Tak v tom si budeme rozumět – já taky ne!"

Čukčova žena vejde do stanu a říká: "Dva ruští geologové mě chtěli v lese přetáhnout!" - "Ty jsi úplně blbá! Zase si vymýšlíš! Jak víš, že tě chtěli přetáhnout?" - "Vole, kdyby nechtěli, tak by nepřetáhli...!"

Poručík Rževskij je na návštěvě u Nataši Rostovové a šeptá jí do ouška: "Nataško, vymyslel jsem novou sexuální polohu a nazval jsem ji "na bobra"... Pojďte rychle do postele!" Odejdou do ložnice, oba se svlečou a poručík ji začne připravovat na novou polohu. "Ale poručíku...," zklamaně zvolá Nataša, "vždyť to je obyčejné ´zezadu´!" - "Kdepak, Natašo, vy u toho musíte okusovat dřevěné čelo postele!"

Thajská masérka ujišťuje klienta při masáži: "Nebojte, mít erekci při masáži je normální." - "Já ale nemám erekci." - "Ale já jo."

Tatínek s maminkou chtějí mít sex, ale vadí jim v tom Pepíček. A tak tatínek říká: "Pepíčku, běž na balkón a dívej se dolů. Pokud uvidíš člověka v černém obleku, dostaneš ode mě 50 korun. Tak Pepíček jde na balon a kouká. Po 10 minutách křičí: "Tatíí, první člověk v černém!" Tatínek odpoví: "Výborně, máš 50 korun." Za patnáct minut volá Pepíček: "Tatíí, další člověk v černém!" Tatínek odpoví: "Skvěle Pepíčku. Máš 100 korun." Za půl hodiny křičí Pepíček: "Tati, dneska se ti ta mrdačka pěkně prodraží... Po ulici jde pohřební průvod!"

Pepíček vejde do ložnice a vidí, jak si to rodiče rozdávají v posteli. Otec se zasměje a hodí po něm polštář. Za chvíli otec zaslechne divné zvuky z Pepíčkova pokoje. Nakoukne a vidí, jak si to tam Pepíček rozdává s babičkou. Ten koukne na zkoprnělého otce ve dveřích a povídá: "Není to zas taková prdel, když ti někdo píchá matku, viď?"

Můj penis je tak slušný, že když vidí hezkou holku, tak se postaví, aby si mohla sednout.

V baru se rozhodl, že za její lásku je ochoten obětovat všechno. Nakonec se dohodli na třech stovkách...

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >