Sex a erotika 1381-1390

< >

Pepíček ten den lezl tatínkovi na nervy čím dál víc. Odpolední společnost u pokeru byla neustále vyrušována dotazy, žádostmi a prosbami. Tatínek zkoušel všechno - posadit Pepíčka k televizi, počítači, úkolům, zmrzlině, ale chlapec byl každou chvíli zpátky. Dva z hráčů už tatínkovi řekli, že je to nebaví a jestli s tím něco neudělá, půjdou domů. V tu chvíli se zvedl zbylý hráč - Pepíčkův strýček. Vzal chlapce za ruku, odvedl jej a vrátil se bez něj. Po zbytek odpoledne se společnost věnovala kartám naprosto nerušeně. Když hosté odcházeli, tatínek se ptá strýčka: "Hele, brácho, cos mu řekl? Cos s ním proved, že celé odpoledne ani nepípnul?" - "Co by..., naučil jsem ho onanovat."

Pozor! Od nového roku se ve slově "milovat" bude psát velké M a tvrdé Y, tedy "Mylovat".
Odůvodnění: s malým a měkkým to jde blbě.

Na klinice demonstroval profesor medikům pohlavní nemoci. Přivedli jednoho pacienta, ať sdělí studentům, jak k tomu přišel. "Byl jsem v jedné restauraci, dal jsem si večeři a něco k tomu. Zapomněl jsem peníze, tak jsem číšnici zaplatil svým tělem. Stejným způsobem jsem zaplatil taxikářce. Domovnice chtěla totéž za otevření dveří. Pak tu byla ještě manželka a nakonec ani nevíte, kde jste k tomu přišli." - "Máte ještě nějakou otázku studenti?" – Jeden váhavě zvedne ruku a říká: "Já bych měl. Kde je ta restaurace?"

"Proč ses rozešla s Karlem?" - "Ušil na mě boudu. Pozval mne k sobě s tím, že se pokusíme o zápis do Guinessovy knihy rekordů. Já se, nána, domnívala, že v délce trvání pohlavního styku..., ale ono to bylo přesně opačně. Dosáhl rekordního času 6,7 sekundy!"

Středověk... Maximálně vytížený kat si stěžuje: "Já se na to vykašlu. Tohle je tento týden už třetí odsouzenec, posledním přáním kterého je pomilovat moji starou...!"

U sexu vnímáme dva druhy žen: jedny sex prožívají, jako by měly zítra umřít a ty druhé, jako by umřely už včera.

Překvapivý sex je ta nejlepší věc po ránu. Pokud nejsi vězeň.

Když žena otěhotní, všechny její kamarádky hladí její břicho a povídají: "Gratulujeme!" Ale žádná nepohladí penis jejího partnera a nepoví: "Dobrá práce!"

Vagína jsou jako počasí. Když je mokro, je čas jít dovnitř.

On: "Vyspala by ses se mnou?" Ona: "Ani náhodou!" On: "A vyspala by ses se mnou za milion?" Ona: "Noo, milion je hodně peněz, tak to asi jo." On: "A vyspala by ses se mnou za stovku?" Ona: "No dovol, copak jsem nějaká kurva?!" On: "Počkej, to už jsme vyřešili, teď se bavíme o ceně..."

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >