Sex a erotika 1461-1470

< >

Honza mezi řečí opáčí: "Slyšel jsem, že nedostatek sexu může způsobit poškození paměti..." - "Opravdu?" diví se kamarád. "A kde jsi to slyšel?" - "No..., tak to už si nevzpomenu..."

Stará pravda: Ty mi řekni, s kterou chodíš, a já ti řeknu, s kolika se vyspala...

Povídají si dva pedofilové: "Nejlepší sex je s dvaceti pěti letými." - "A to jako proč?" - "Protože jich je dvacet!"

Mezi dvěma sexuálními začátečníky: První říká: "Člověče, dnes na mě Lenka dělala takové oči! A řekla taky, že by se se mnou ráda projela autem. Jsem z toho dost nervózní, obávám se, že něco pokazím..." - "Člověče, to je jednoduché! Jenom ji musíš pořád dokola skládat poklony. Vždy si na ní něco najdi a pochval to." Následující den: "Proč máš ten monokl?" - "Dělal jsem všechno přesně tak, jak jsi mi říkal. Chválil jsem ji. Nejdřív jsem řekl, že má krásné rty a začal jsem ji líbat. Pak jsem jí řekl, že má krásná velká prsa a svléknul jsem jí podprsenku. Pak jsem jí svlékl kalhotky..." - "A cos řekl?" - "No, že na tak velkou díru jí ani moc nesmrdí..."

Baví se tři chlapi o tom, jak jejich ženy křičí při orgasmu. "Moje křičí tak, že si musím zacpat uši vatou...!" - "Mé ženě při tom musím zacpat hubu polštářem, aby nevzbudila sousedy!" říká druhý. A třetí si povzdechne: "Chlapi, to nic není. Ta moje u toho tak strašně ječí, že se hasiči už třikrát seběhli do hasičské zbrojnice, protože si mysleli, že to houká siréna!"

Podle vyhlášky Ministerstva práce a sociálních věcí – pokud trvá sex déle, než dvě hodiny, máte nárok na půlhodinovou přestávku a stravenky.

Povídají si dvě kamarádky: "Představ si, jaký je ten můj nový přítel blbý! Včera jsem zhasla světlo, aby se osmělil, a on šel spravovat pojistky!"

Sexem prý spálíte stejně kalorií, jako když uběhnete 5 kilometrů. Sakra, kdo uběhne 5 kilometrů za 30 vteřin?

Člověk si v životě ten sex ani nestíhá užít. Nejprve se bojí, že ho překvapí rodiče, potom děti a nakonec infarkt...

Dnes jsem poprvé dostal strach! Sobota večer, kvůli koronaviru nemůžu do hospody, a manželka si bere sexy prádlo...!

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >