Sex a erotika 1331-1340

< >

"Hele, prý jsi s tím Milanem měla hlubší vztah?" - "Prosím tě, jaký hlubší? S těmi jeho pěti centimetry se moc hluboko nedostal!"

"Slečno, byla byste ochotná se pomilovat i s úplně neznámým chlapem?" - "Ne!!" – V tom případě dovolte, abych se vám představil..."

Potkal jsem v parku krásnou dívku. Byli jsme tam sami – já a ona. Přeskočila jiskra, padla mi k nohám a krásně jsme se pomilovali... Zbožňuji svůj nový elektrický paralyzér...

Pepa pozval svoji novou známou do bytu, pustil v televizi porno a posadil se vedle ní. Po chvíli ji strčil ruku pod sukni. Dívka se nebránila, naopak, slastně se usmívala, a varovně zašeptala: "Jsem moc vzrušená... takže, pokud nemáš vodotěsné hodinky, tak si je raději sundej!"

Přemluvit ženu k sexu je jako namazat máslo na chleba – nejlíp to jde nožem, ale jde to i kreditkou.

Chlubí se Jirka Pavlovi: "Včera jsme si tři kámoši zavolali k nám na kolej jedno nádherné děvče... No, co ti budu povídat, vypili jsme nějaké šampaňské, pak pivo, pak jsme si dobře zasouložili... Poté jeden z nás zašel ještě koupit vodku a koňak. Všechno jsme to vypili a zase jsme si zašukali..." - "Chudák děvče!" poznamenal Pavel. "Jaké děvče?" - "No to. Co jste ji pozvali na pokoj..." - "Jo ta..., hm, tak ta nepřišla..."

I podle kotníků se dá o ženě ledacos zjistit, ... například, máte-li je na ramenou, patrně se jí líbíte...

V kavárně pije decentní paní kávu. Po prvním doušku si zavolá číšníka a říká mu: "Ta káva je cítit po mužském přirození!" Číšník si přiloží kávu k nosu, ovoní, položí šálek zpět a říká: "Madam, zkuste pít tu kávu druhou rukou..."

Stěžuje si Fanda Michalovi: "Ta moje žena se asi zbláznila!" - "Co se stalo?" zajímá se Michal. "No, zamanula si, že chce sex ve třech..." - "Sex ve třech, Člověče, to nemusí být vůbec špatné. Nové zážitky..., nové pocity..." - "Nové zážitky? Nové pocity? Hm... To máš sice pravdu, ale ona mě do té trojky nezařadila!!!"

Žena vejde do koupelny a přistihne muže, jak si fénuje přirození. "Proboha, Jardo, co to děláš?!?" - "Ohřívám ti večeři..."

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >