Sex a erotika 1301-1310

< >

Leží matematik v posteli a miluje se svou ženou. Právě se oba blíží vrcholu, když se on zeptá: "Miláčku, myslíš na to co já?" Manželka vzrušeně zařve: "Ano, ano!" - "A kolik ti to teda vyšlo?"

Přijde dcera po víkendu za svoji maminkou a říká jí: "Já si připadám jako slunečnice." Maminka: "A proč? Že seš taková rozzářená?" Dcera: "Ne, jsem plná semen."

Penis rozumuje: "Už mě nebaví být penisem, mám hlavu, co nemyslí, oko, co nevidí, furt tahám dvě koule, můj nebližší soused je prdel, nejlepší kámoška píča a v nejlepším se vždy pobliju."

Odposlechnuto z ložnice:
Ona naštvaně: "A tomuhle říkáš erekce?!" On skromně: "Na doma to stačí, ne?"

V kanceláři povídá paní Monika své kolegyni: "Pamatuješ, jak jsem ti minule říkala, že tady všichni milujeme našeho šéfa?" - "No jasně, Pamatuji." - "No, tak dneska jsi na řadě ty."

Povídá chlap kolegům v práci: "Dnes jsem byl probuzen orálem..." – No, to ti závidíme!" - "Není co! To je naposledy, co jsem ve vlaku usnul s otevřenou pusou...!"

Přijde mladá slečna ke gynekologovi a stěžuje si: "Pane doktore, mně na ohanbí nerostou žádné chloupky." Doktor se zamyslí a ptá se: "Kolik je vám let?" - "Dvacet šest..." - "No, to by už růst měly. A jak často máte pohlavní styk?" - "Nóóó, tak 26 až 28 krát do týdne." Na to jí lékař odpoví: "Milá slečno, ani na dálnici tráva neroste..."

Starší manželé v ložnici. Ona povídá: "Být tebou, nedeprimovala bych se tím. V tvém věku už skutečně není nutné, aby se ti postavil každý rok..."

Ve městě probíhá anketa k první pomoci. Zastaví 23-letého mladíka a ptají se ho: "Uměl byste poskytnout první pomoc?" - "Myslím, že ano... " - "Tak zkusme konkrétní příklad: ležíte s přítelkyní večer u televize, díváte se na film a ona se najednou začne dusit. Co uděláte jako první?" - "No..., tak ho na 2-3 centimetry povytáhnu..."

Chlop u doktora. "Tak, pane Zarubku, kdypak jste měl naposledy pohlavní styk?" - "Tož to včil zrovna něvim, mohl bych si zavolat manželce?" - "Samozřejmě, prosím." - "Halo, Liba, gdy zme měli naposledy pohlavni styk?" - "Coo? Něrozumim..." - "Gdy zme měli naposledy pohlavni styk?" - "A gdo vola?"

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >