Sex a erotika 1421-1430

< >

Chlap zazvonil u souseda v paneláku a ptá se: "Moje manželka již delší dobu nemá zájem o sex! Nevíte, jestli jenom se mnou, nebo s celým panelákem?"

Dva po milování... On se jí opatrně ptá: "Poslyš, ty máš astma?" - "Bylo mi trapné ti to předtím říct, ano, mám!" - "Uf, to se mi ulevilo...," říká muž, "já jsem se trápil, že jsi mě vypískala...!"

Doktor doporučí pacientovi na zlepšení potence máčet si ptáka 3x denně v mléce. Paní domácí, u které dotyčný bydlí, je po pár dnech podezřelé, že je tak vysoká spotřeba mléka a rozhodne se zjistit, proč... Jednou tak špehuje nájemníka klíčovou dírkou a myslí si: "Osmdesáti let jsem se dožila, čtyři manžely jsem pochovala a až teď zjistím, jak se to plní..."

Nevhodné věty, vyslovené v průběhu sexu:
1. Počkej, drahá, musím se jít vysrat!
2. Slez ze mě! Udělám si to raději sám!
3. To je náhoda! Souložíš úplně stejně jako moje bývalá!
4. Poslyš, a kdy se mi to už konečně začne líbit?
5. Pojď blíž, sexice! Dnes jsem tak nadržený, že bych ošukal i ovci!
6. Kamarádi měli pravdu, jsi fakt dobrá!
7. Musím za to zaplatit?
8. Proč ne? Tvé sestře se to líbilo!
9. Poslyš, a jak se vlastně jmenuješ?
10. Je dobré být v posteli s někým, koho nemusím nafukovat.

Na ostrově lidojedů se ocitne Američanka, Ruska a Češka. Náčelník lidojedů říká: "Teď vás všechny omrdáme a pak sežereme. Ale dostanete šanci: když nám řeknete něco, co na ostrově nemáme, jste volné a nic se vám nestane." Američanka: "Nemáte tady rakety země-vzduch." Náčelník rozhrne křoví a tam pět raket země-vzduch. Velí: "Omrdat a sežrat!" Ruska říká: "Nemáte tady jaderné ponorky." Náčelník ji vezme k zátoce, tam kotví u mola tři kousky jaderných ponorek. Velí: "Omrdat a sežrat!" Češka: "Nemáte tady senát České republiky." Náčelník uzná, že nemají, a že ani neví, co to je. Češka: "Když mi dáte loďku a pádlo, tak vám to řeknu." Náčelník stojí na břehu a volá na Češku, která vší silou pádluje co nejdál od břehu: "Tak co je to ten senát?" Češka volá: "To jsou stejní čuráci jako vy, co by jen mrdali a žrali!"

Starší pár si to rozdává v poloze "69". On: "Tady je strašný smrad!" - "Ona: "To je ta moje artróza..." On: "Artróza ve vagíně?" Ona: "Ne, v rameni." On: "A co má rameno společné s vagínou?" Ona: "Nic, ale nemůžu si vytřít prdel..."

On: "Máš pěkné tričko." Ona: "Děkuji... A pod ním nic nemám." - "Neboj se, to doroste..."

Víš, že když ti ho kouří ženská, co má v hlavě nasráno, tak už to není orál ale anál?

Chystal jsem se, že jí vymrdám mozek z hlavy, ale pak jsem zjistil, že už tam byl někdo přede mnou...

Nejlepší je píchat na schodech; když to jde tak to jde. A když to nejde, tak můžeš říct, že někdo jde...!

< 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, >